تبلیغات اینترنتی

تبلیغات هدفمند آنلاین: هزینه کمتر و تاثیر بیشتر

امروزه گسترش نقش اینترنت در زندگی تمامی جوامع تاثیر گذار بوده است به طوری که روش های متداول کسب و کار نیز تغییر کرده است و تجارت الکترونیک و کسب و کار مجازی رواج پیدا کرده است به دنبال آن روش بازاریابی نیز دستخوش تغییراتی شد و تبلیغات اینترنتی جایگزین تبلیغات به روش های سنتی شد. تبلیغات اینترنتی تبلیغاتی است که در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد که با توجه به میزان محبوبیت هر شبکه بازخورد مثبت دریافت خواهید کرد. تبلیغات اینترنتی یکی از فاکتور های اصلی برای بقا و ارتقای طراحی سایت می باشد و به این وسیله امکان کسب درآمد نیز دارید.
با تبلیغات درست و هدفمند شما می‌توانید تنها مشتریان واقعی خود را هدف قرار دهید. بدین ترتیب نه تنها تاثیر تبلیغات شما تا حد زیادی افزایش می‌یابد، که در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی بسیاری خواهد شد. ما می‌توانیم در مدیریت این تبلیغات به شما کمک کنیم.

کاربردی ترین روش های تبلیغات اینترنتی به شرح زیر می باشد:

• تبلیغات اینترنتی در شبکه های اجتماعی
امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و غیره طرفداران زیادی دارند که تبلیغات اینترنتی در این شبکه ها باعث شناخته شدن هر چه بیشتر برندتان می شود.
• تبلیغات بنری
تبلیغات بنری از متداول ترین روش های تبلیغات اینترنتی می باشد که در این روش می بایست یک بنر تبلیغاتی از وب سایت خود تهیه کنید و در سایت های دیگر که بازدید کنندگان بالایی دارند منتشر کنید.
• تبلیغات کلیکی
تا به حال جمله ی کلیک کن و پول در بیار به گوشتان خورده است؟ اگر در گوگل سرچ کنید سایت هایی را مشاهده می کنید که در با مشاهده هر تبلیغ و وارد شدن به سایت آن ها و توقف چند ثانیه ای به شما مبلغی پرداخت می کنند که البته مبلغ بسیار نا چیزی است اما در طولانی مدت هرچه فعالیت بیشتری داشته باشید پول بیشتری دریافت می کنید.از طرفی دیگر صاحبان طراحی وب سایت ها که شما به آن ها وارد می شوید نرخ ترافیک طبیعی دریافت می کنند.
• تبلیغات ویدئویی
یکی از جذاب ترین نوع تبلیغات اینترنتی است چرا که کاربر آن را به صورت نا خود آگاه تماشا می کند حتی در مواقعی که در انتظار بارگذاری سایر صفحات جذب ویدئو می شود و در این مرحله خلاقیت شماست که باعث هدایت کاربر به طراحی سایت شما می شود.

مهم ترین مزیت تبلیغات اینترنتی برای کسب و کار

در تبلیغات اینترنتی برای طراحی سایت و برند هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد در واقع کاربر در هر جای دنیا که باشد می تواند تبلیغات آنلاین شما را به صورت 24 ساعته مشاهده کند. علاوه بر این در تبلیغات اینترنتی شما می تواند بازخورد تبلیغ طراحی سایت خود را به صورت لحظه ای بررسی کنید و همچنین هزینه کمتری نسبت به تبلیغات سنتی پرداخت می کنید.

هدفمندی تبلیغات اینترنتی

نمایش تبلیغات بر اساس موقعیت زمانی یعنی بسیاری از مشتری ها در ساعات خاصی از روز تبلیغات خود را نمایش می دهند به عبارتی دیگر در زمانی که کاربران بیشتری در طراحی سایت هستند تبلیغات خود را نمایش می دهند این افراد با هدفمندی نمایش تبلیغات اینترنتی خود بر اساس زمان به جذب کاربران بیشتر می پردازند و بازده تبلیغات اینترنتی خود را بیشتر می کنند.
اگر حساسیت زیادی را نسبت به طراحی سایت های نمایش دهنده تبلیغات خود دارید می توانید آن را از طریق شبکه طلایی انتخاب نمایید، شبکه طلایی مجموعه ای وب سایت هایی هستند که هم از نظر ظاهر و جذب کاربر و محبوبیت جزء وب سایت های حرفه ای می باشند. بنابراین با این هدفمندی به راحتی می توانید بر تبلیغات اینترنتی خود کنترل داشته باشید. نکته مثبت در رابطه با طراحی سایت هایی که در شبکه طلایی قرار دارند این است که این وب سایت ها به دلیل محبوبیت زیادی که دارند روزانه دارای ترافیک و بازدید بسیار بالایی نیز می باشند تعرفه تبلیغات اینترنتی در شبکه های طلایی مقداری ثابت می باشد.

تبلیغات اینترنتی VIP

اگر تبلیغات اینترنتی وی آی پی مدنظر شما مشتری عزیز می باشد توجه داشته باشید که در صورتی که این تبلیغات را انتخاب نمایید هدفمندی های دیگر برای شما غیر فعال می شود اما تبلیغات اینترنتی وی آی پی مزایا خاص خود را دارد که از طریق آن می توانید تبلیغات اینترنتی موفقی داشته باشید در این مدل از تبلیغات اینترنتی، تبلیغات شما در طراحی سایت های با کیفیت و حرفه ای نمایش داده می شود و مسلما هزینه و تعرفه تبلیغات اینترنتی وی آی پی متناسب با نوع وب سایت در نظر گرفته می شود پس هرچه وب سایتی که تبلیغات شما را انجام می دهد حرفه ای و با کیفیت تر باشد بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

مهم ترین سوالاتی که به هنگام تبلیغات اینترنتی ممکن است با آن ها روبه رو شوید عبارتند از:

آیا تبلیغات اینترنتی به درآمدزایی بیشتر کمک می کند؟
بله این کار امکان پذیر بوده و کار بسیار راحتی می باشد شما حتی با آنلاین بودن در منزل و یا هرجای دیگر به غیر از محل کار نیز می توانید به درآمدزایی بپردازید امروزه تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین و راحت ترین روش های درآمدزایی می باشد.
تبلیغات اینترنتی به چه صورت انجام می شود؟
اگر به شبکه های مجازی مثل اینستاگرام و فیس بوک و … توجه نمایید متوجه می شوید که روزانه تعداد بسیار زیادی تبلیغات به روش های مختلف در آن ها انجام می شود اما توجه داشته باشید که لازمه ی انجام این تبلیغات و درآمدزایی اینترنت می باشد و همانطور که از اسم تبلیغات اینترنتی مشخص است شما برای انجام این دسته از تبلیغات به اینترنت نیازمند هستید.
چگونه معتبرترین شرکت ها را برای تبلیغات اینترنتی انتخاب کنیم؟
امروزه شرکت های بسیار زیادی هستند که در حوزه تبلیغات اینترنتی فعالیت دارند اما قبل از قرار داد بستن با هریک از آن ها ابتدا به تحقیق و جستجو در رابطه با آن ها بپرداخته و از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید سپس با خیالی راحت می توانید با پرداخت هزینه ای تبلیغات خود را به آن ها بسپارید.

فهرست